c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Vienos dienos išvykos

Anksti ryte iškeliaujame link pajūrio. Mus pasitinka Klaipėda – išdidus miestas prie jūros , į uostą nuolat atplaukiantys ir išplaukiantys laivai ir ... vėjas  ...Tai Mažosios ir kitokios Lietuvos miestas,  meniškos sielos  ir be galo mėgstantis džiazą ...Miesto senamiestis išsiskiria savo vientisumu, vokiškos  architektūros įtaka, linksmaisiais  amatininkų gatvių pavadinimais ...Čia harmoningai susilieja“ fachverko „ architektūra, begalė žavių skulptūrų ir mielos žaluma. Pasigrožėsime Teatro aikšte, žymiąja  „Taravos Anikės“ skulptūra, čia stabtelime nusifotografuoti ? Pasivaikščiosime šiuolaikiškai sutvarkyta  Danės upės krantine. Einant link uosto ,   nustebins pasukamas pėščiųjų tiltas , vadinamas Grandinių tiltu per pilavietės kanalą. Tai vienintelis tokio tipo inžinierinis mechanizmas Lietuvoje, kuriam pasukti naudojama žmogaus jėga ir tai galima padaryti dviese...Iki dabar tuo įsitikina praeiviai.

Klaipėda garsėja  savo Jūrų muziejumi, kuris po rekonstrukcijos tapo šiuolaikiškas ir atraktyvus . Susipažinsime  su  Lietuvos, kaip jūrinės valstybės , laivybos istorija bei jūros gamtos įvairove.Čia naudojamos naujausios technologijos ir būdai informacijai perteikti. Milžiniški jūros gyvūnų akvariumai , krypuojančios ir draugiškos pingvinų šeimos , išdidūs Baltijos ruoniai, senovinių inkarų kolekcijos ,  kurėnai ...Viskas įdomu.Čia gyvena ir intelektualiausi jūros žinduoliai- delfinai, kurių pasirodymai sutraukia būrius norinčių  pajausti delfino ir žmogaus draugystę , pamatyti  nuotaikingą pramoginę programą  .Tačiau delfinai ne vien linksmina žiūrovus.Jie dirba ir  „ daktarais „ su vaikais, turinčiais  įvairių sveikatos sutrikimų . Ši terapija ir labai garsi visame pasaulyje.

Vienintelis Lietuvoje „Laikrodžių muziejus “, tai ir vienas retesnių muziejų Europoje. Smalsuolius kviečia  apžiūrėti  saulės ,vandens, smėlio ir ugnies laikrodžius. Čia galima išmokti matuoti laiką pagal savo šešėlį ir įsigilint į atskiras edukacines temas ,  kaip buvo skaičiuojamas laikas senovėje, kaip tiksi gamtos laikrodis , kokie Laiko matai. Belieka tik pasirinkti ir ...pamąstyti apie bėgantį laiką ?

Pilni įspūdžių vakare grįžtame namo...

Į kainą įskaičiuota :

Autobuso nuoma,
Kuras,
Kelių mokesčiai,
Lydintis gidas- kelionės vadovas.

Bilietai į mokamus objektus :

Mokamų objektų kainos skiriasi nuo sezono laikų. Turėti apie 8-12 eur/asmeniui.

Daugiau šioje kategorijoje: « Rokiškis ir jo apylinkės