c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Naujienos

„Wizz Air“ iš Vilniaus skraidins į Gdanską

Pigių skrydžių kompanija „Wizz Air“ nuo gruodžio 21 dienos pristato naują maršrutą: Vilnius - Gdanskas.

Skrydžiai iš Vilniaus į Gdanską bus vykdomi 3 kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Bilietų kainos - nuo 9,99 Eur.

„Labai džiaugiamės pristatydami reikšmingą savo Gdansko operacijų plėtrą: augant mūsų orlaivių skaičiui Gdansko Lecho Valeso oro uoste, sukursime daugiau darbo vietų aviakompanijoje bei tarp savo verslo partnerių vietinėje rinkoje, taip atverdami dar daugiau galimybių visam Lenkijos Pomeranijos regionui, – sako „Wizz Air“ rinkodaros vadovas Johan‘as Eidhagen‘as. – Taip pat, dvi naujos kryptys bei 22 nauji savaitiniai skrydžiai mūsų Gdansko tinkle ne tik suteiks daugiau prieinamų kelionių galimybių mūsų Lenkijos keleiviams, bet ir padidins turistų į Gdanską skaičių bei stiprins vietos ekonomiką. Su malonumu laukiame ir tolesnių plėtros planų, tęsdami mūsų vaisingą bendradarbiavimą su oro uostais ir išlaikydami savo įsipareigojimus keleiviams, keliaujantiems vienu iš 6 mūsų Gdansko bazės orlaivių.“
„Džiaugiamės naujaisiais „Wizz Air“ skrydžiais į Gdanską ir tikimės, kad jie dar labiau padidins augantį turistų srautą tarp Lietuvos ir Lenkijos, taip pat pagerins susisiekimą ne tik su Gdansko miestu, turinčiu didžiausią jūrų uostą šalyje, bet ir su Lenkijos Pomeranijos regionu. Skrydžiai bus puiki kelionės automobiliu ar autobusu alternatyva, sutrumpinsianti kelionės laiką tarp Vilniaus ir Gdansko 7 kartus”, – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.
Rezervuoti vietas visuose bendrovės siūlomuose skrydžiuose iš Gdansko ir Vilniaus galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės internetinėje svetainėje.
Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur, į kurią nuo spalio 29 d. įeina nemokamas rankinis bagažas, kurio išmatavimai atitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.
Stiprus bendrovės augimas kituose 7 Lenkijos oro uostuose taip pat žymi „Wizz Air“ įsipareigojimus Lenkijos keleiviams. „Wizz Air“ 2017 m. savo Lenkijos maršrutuose siūlo 9 mln. sėdimų vietų, reprezentuodama 16 proc. metinį augimą. Bendrovės veikla žemomis kainų sąnaudomis Lenkijoje ne tik suteikia prieinamą susisiekimą tarp Lenkijos ir visos likusios Europos, tačiau ir skatina vietinę darbo rinką aviacijos ir kituose sektoriuose.
Įskaitant paskutinę aviakompanijos plėtrą Gdansko orlaivių bazėje, „Wizz Air“ Lenkijoje iki šių metų pabaigos iš viso bazuos 23 orlaivius, įdarbindama daugiau nei 850 įgulos narių.
Šiuo metu „Wizz Air“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų.

Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >