c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Naujienos

Populiariausi restoranai ir kavinės Lvove

Populiariausi restoranai ir kavinės

Kryivka

Patalpos įrengtos partizanų bunkerio (1942-1953 m. tokie veikė Vakarų Ukrainoje) stiliumi. Prie įėjimo Jus pasitiks „partizanas“, kuriam reikia pasakyti slaptažodį „Slava Ukraine“ (Šlovė Ukrainai) ir tik tada galėsite pakliūti į šį restoraną. Virtuvė yra nacionalinė, kainos – nedidelės.

Hasova liampa

Restoranas-muziejus yra skirtas žibalinių lempų istorijai. Interjere - daugiau nei 200 skirtingų žibintų. Didelis likerių ir alaus pasirinkimas, linksma ir jaunatviška atmosfera. Patiekalai ir gėrimai dažnai patiekiami menzūrėlėse ir kolbose. Padavėjai kartais surengia fejerverkų šou.

Beer Theatre Pravda

Šis alaus restoranas Lvove yra gana įdomiai įrengtas: stalai iš padėklų, raudoni laiptai. Žemesniajame aukšte veikia alaus parduotuvė, kiekviena prekė turi originalų pavadinimą ir istoriją. Tam tikromis dienomis čia groja orkestras, vyksta nemokamos degustacijos. Vaizdas pro langą – į Ryno aikštę.

Galichini

Restoranas įrengtas masonų ložės stiliumi: slaptas įėjimas į restoraną pro buto duris, vyrams duodamos prijuostės ir baltos pirštinės, ant sienų kabo garsių masonų portretai, vienoje iš salių – retro automobilis. Valgiaraštyje kainos nurodytos labai didelės, bet su lojalumo kortele galite gauti 90 proc. nuolaidą. Kortelę galima įsigyti šokolado parduotuvėse „Šokolado dirbtuvės“ atsakius į kelis klausimus arba kavinėje ,,Mazoch‘‘. Skaniausias patiekalas – žąsis. Su nuolaidų kortele vidutinė sąskaita 2 asm. - 300 grivinų (10 eur).

Valentino

Tai - itališkos virtuvės restoranas, tačiau yra ir ukrainietiško maisto meniu. Jauki atmosfera, prabangi aplinka: kilimai, nedideli stalai nišose, įspūdingi tapetai, minkštos sofos, venecijietiški šviestuvai. Yra VIP salė privačioms šventėms, terasa su šiltnamiu po stikliniu stogu. Vakare – pianino muzika, žaidimai, žvakės. Vaikams yra žaidimų aikštelė bei specialus meniu.

Senasis pašto ofisas
Dar viena ypatinga vieta, ant kurios sienų – visa Lvovo istorija. Čia gaminami rankų darbo makaronai, kurių gaminimo procesą galite stebėti gerdami tradicinį slyvų vyną ar kompotą. Už makaronų porciją su pasirinktu padažu ar ingredientais ir vyno taurę nesumokėsite nė 5 eurų, o gurmaniška vakarienė tikrai garantuota. Tai – tikras senųjų atvirukų muziejus, tad jei ir nevalgysite, vis tiek užeikite į vidų.

Legendų namai

„Legendų namas“ yra nuostabi vieta Lvove. Jame apsilankę susipažinsite su vamzdžių šlifuotoju, kuris papasakos daug įdomių legendų ir pasakėčių, susijusių su šiuo restoranu. Tada jis pakvies jus paliesti jo sagutę ir pagal lenkų legendą jūsų noras tikrai bus išpildytas!

Kavos kasykla

Jei visame pasaulyje kava auga, tai Lvove ji yra kasama, todėl Lvovas laikomas Ukrainos kavos sostine. Kava buvo perkama dideliais kiekiais ir sandėliuojama miesto rūsiuose. Pasakojama, kad po žeme yra milžiniški jos kiekiai. Iš rūsių žalios kavos pupelės buvo keliamos į viršų, skrudinamos ir malamos. Tokios tradicijos šioje kavinėje išliko iki šiol. Kasti kavą galite pabandyti ir patys - Jus nuves į tamsų rūsį ir duos šalmą, kur galėsite išbandyti šią pramogą.

Baczewski

Šis restoranas – tai vieta, kur lankytojai perkeliami į praėjusio šimtmečio pradžią, linksmąjį Lvovą. Restorano tikslas yra skatinti vietos tradicijas ir supažindinti žmones su miesto istorija ir, žinoma, su Galicijos virtuve. Vieta pavadinta Baczewskio šeimos, kuri 18 a. įkūrė pirmąją pasaulyje degtinės gamyklą, vardu. Šis restoranas pritraukia žmones dėl savo naminės degtinės.

Mėsos ir teisingumo 

Jei keliaujate į Lvovą norėdami tuo pačiu metu įgauti neįprastos patirties ir patenkinti savo skonio poreikius, „Mėsos ir teisingumo“ restoranas tikrai yra tai, ko ieškote. Pasak legendos, restoranas tapo paskutinio Lvovo budelio, kuriam nepavyko rasti darbo savo srityje, verslu. Restoranas specializuojasi ties įvairiais mėsos, kuri supjaustyta viduramžių kankinimo įrankiais, patiekalais.

Konsultavimas ir organizavimas

Dėl konsultacijos ir kelionių organizavimo kreiptis: tel.: +37068405053 arba paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Kelionė į Lvovą: Spausti čia