8 lankytini objektai Varšuvoje Logo

1. Lenkijos žydų istorijos muziejus

Lenkijos žydų istorijos muziejus „POLIN“ pasakoja tūkstantmetę Lenkijos žydų istoriją. Pagrindinę ekspoziciją sudaro aštuonios galerijos, užimančios virš 4000 kv. m. plotą. Aplankius kiekvieną erdvę persikelsite į tam tikrą Lenkijos žydų istorijos laikotarpį. 2016 metais muziejus įvertintas kaip „Geriausias Europos muziejus“.

Plačiau skaitykite: http://www.polin.pl/en

2. Neonų muziejus

Ši vieta- tikras neoninių šviesų pasaulis. Muziejuje sukaupta didžiausia neoninių ženklų kolekcija Europoje iš Šaltojo karo laikotarpio ir ne tik.

Plačiau skaitykite: http://www.neonmuzeum.org/pages/about.html

3. Lazienki parkas, Saksono sodas

Varšuvoje yra begalė nuostabių parkų, vienas iš jų – Lazienki parkas, čia galite pasivaikščioti, pasiplaukioti valtele po didelį parko ežeriuką prie vasaros rūmų. Arčiau miesto centro randasi Saksono sodas. Šis - apsuptas fontanų, skulptūrų bei nuostabių žydinčių sodų.

Plačiau skaitykite: https://www.lazienki-krolewskie.pl/en

4. Varšuvos sukilimo muziejus

Vienas svarbiausių lnakytinų objektų Varšuvoje. Muziejus skirtas supažindinti lankytojus su Lenkijos istorija, o tiksliau, laikotarpiu, kuomet vokiečiai okupavo Lenkiją Antrojo Pasaulinio karo metais ir sunaikino 90% miesto.

Plačiau skaitykite: https://www.1944.pl/en

5. Varšuvos Frederiko Šopeno muziejus

Muziejus skirtas XIX a. lenkų kompozitoriui ir pianistui Frederikui Šopenui ir yra laikomas pačiu moderniausiu biografiniu muziejumi pasaulyje. Čia eksponuojamos jo autografų, muzikos kūrinių, fotografijų, asmeninių daiktų kolekcijos.

Plačiau skaitykite: http://chopin.museum/en

6. Koperniko mokslo centras

Vienas moderniausių technologijų muziejų Europoje. Mokslo centre turėsite galimybę susipažinti su begale įdomių mokslinių eksponatų, stebėti kaip susiformuoja tornadas, pajausti žemės drebėjimą, o taip pat atlikti kelis ekperimentus savarankiškai.

Plačiau skaitykite: http://www.kopernik.org.pl/en/

7. Karališkoji pilis

Tai gotikinio stiliaus ATR valdovų rezidencija, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apsilankę pilyje galėsite apžiūrėti ekspozicijas, pasivaikščioti po pilies rūsius.

Plačiau skaitykite: https://www.zamek-krolewski.pl/en

8. Šiuolaikinio meno muziejus Varšuvoje

Muziejus įsikūręs visai netoli Koperniko Mokslo Centro. Jeigu domites šiuolaikiniu menu, būtinai aplankykite šią vietą. Čia rasite 501 meno kūrinį Lenkijos bei užsienio menininkų.

Plačiau skaitykite: https://artmuseum.pl/en?langset=true

 


Keliaukite į Varšuvą su mumis!

 

Varšuva - karališkoji Lenkijos sostinė (2 dienos)

Plačiau skaitykite: https://bit.ly/2KFmRAc 

KAUNE: Kęstučio g. 57-4
Tel.: 8 37 201582, 8 37 209203
Mob.: 8 614 54900
Fax.: 8 37 208464
Vilniuje: Ozo g. 20-18
Tel.: 8 5 2430467, 8 5 2430466
Mob.: 8 687 77944
Fax.: 8 37 208464