c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Paslaugos
×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 934
Informacija keliautojams

Informacija keliautojams (0)

Informacija keliautojui

  • Užsisakius kelionę turistas sumoka 30 % avansą (sutarties sudarymo dieną).
  • Galutinai už kelionę turistas atsiskaito ne vėliau kaip 5 d.d. iki kelionės pradžios.
  • Pastaba: galimas kitas mokėjimų grafikas atsižvelgiant į kelionės specifiką, apie tai turistas informuojamas prieš sudarant sutartį. 

 

IŠVYKIMAS: 

Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir sėdėjimo autobuse vietą, kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, 2 – 3 dienos prieš kelionę galite rasti mūsų interneto svetainėje , skiltyje  „Išvykimo vietos ir laikai“ arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. 

Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau, kaip likus 10 min. iki išvykimo. 

 

AUTOBUSAS:

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, todėl būkite supratingi. Karštas vanduo autobuse patiekiamas tik autobusui sustojus! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

 

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standarto, todėl, priklausomai nuo šalies, atsiranda skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviems kambariams. Kai kuriuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI:

*PASAS, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. nuo kelionės pabaigos. Rekomenduojama į kelionę pasiimti paso kopiją. Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Informaciją tikslinti http://www.urm.lt

*Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems be tėvų – vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija išleisti į kelionę. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, pavarde, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą.

* Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.

* Trumpam vykstant į Europos Sąjungos šalis bei Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną galioja Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia repatriacijos išlaidų.

 

Peržiūrėti įrašus...

Kelionių lizingas - tai puiki proga planuoti atostogas iš anksto, joms netaupant. Tolimos, egzotiškos, poilsinės kelionės išsimokėtinai yra populiarios visame pasaulyje. Tai būdas, kuris leidžia keliauti kartu nesukeliant šoko Jūsų piniginei. Keliones lizingu įsigyti paprasta ir patogu, todėl šį mokėjimo būdą renkasi daugelis šiuolaikinių keliautojų. Geriausi kelionių pasiūlymai nelaukia, tad nelaukite ir Jūs!

Vizos į įvairias šalis

Viešbučių rezervacijos

Mūsų kelionių agentūroje siūlome įsigyti lėktuvų bilietus į visus pasaulio miestus geriausiomis kainomis.

Parduodame  autobusų bilietus tarptautiniais maršrutais. 

DOVANŲ KUPONAS - tai galimybė rinktis kelionės tikslą, keliavimo būdą ir laiką. Pradžiuginkite savo artimuosius!

Klaipėda - Karlshamnas

Keltas Klaipėda-Karlshamnas jungia Lietuvą su Pietų Švediją.

Keltas Klaipėda-Kylis jungia Lietuvą ir Šiaurės Vokietiją.

Ventspilis - Nynashamnas

"Stena Line" keltas iš Ventspilio į Nyneshamną.

Kelionių organizatorius EURA atstovauja draudimo bendrovę „ERGO LIETUVA" - vieną iš Lietuvos draudimo rinkos lyderių. Tam, kad kelionės metu išvengtumėte finansinių nuostolių, susijusių su Jūsų ar Jūsų artimųjų sveikatos sutrikimais, siūlome apsidrausti.

Helsinkis - Talinas


Helsinkis - Stokholmas

Helsinkis - Stokholmas

Talinas - Stokholmas

Talinas - Stokholmas (keltų kompanija Tallink)

Talinas - Helsinkis (Tallink)