c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Kelionės po Lietuvą

Dviejų dienų kelionė, kuri leis iš arčiau pažinti du tradicinius, bet kartu ir inovatyvius Aukštaitijos miestus bei jų kultūrą. 

Divytis – žvejų dievas, globojantis jūrininkus ir žvejus. Žvejai prieš išplaukdami į jūrą žvejoti, giedodavo giesmes, prašydami jį, kad neleistų vėjui drumsti vandens ir saugotų valtis. Divyčio kelias – tai edukacinis turistinis marštutas pristatantis Šilutė kraštą, dviejų istorinių kultūrų, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos, sanklodą.

Netradicinio koncepto kelionė, apima platų spektrą įspūdžių: nuo praėjusių šimtmečių dvarų iki šiuolaikiško kaimo, nuo vieno unikaliausių Lietuvos senamiesčių iki išskirtinių gastronominių šiaurės Lietuvos paslapčių.

Aukštaitija nuo seno garsėja savo architektūra bei savitomis kultūrinėmis tradicijomis ir papročiais. Tai išvyka kupina istorijos, gamtos, gastronominių šio etnokultūrinio regiono ypatybių. 

Zanavykų (Šakių) kraštas įsikūręs šalia Kaliningrado srities, laikomas vienu ekologiškai švariausių Lietuvoje. Tai šiaurės Suvalkijos kraštas pasižymintis savotiškomis tradicijomis ir kultūra.   

Kaunas – laikinoji Lietuvos sostinė, Lietuvos širdis, šiais ir kitais epitetais vadinamas miestas buvo ir yra svarbus šalies identitetui. Istoriškai svarbus miestas,įsikūręs Nemuno ir Neries santakoje vis dar yra šalies mokslo ir kultūros centras, kurį verta pažinti iš arčiau.

Šiauliai – ketvirtas pagal plotą Lietuvos miestas, dar vadinami Saulės miestu. Nors priklauso Aukštaitijos etnokultūriniam regionui, šiauliškiai turi savitą netradicinę tarmę. Miestas garsėja savo įvairiausio pobūdžio muziejais, reprezentuojančiais ne tik apylinkių istoriją bei kultūrą, bet ir šalies istoriją. Muziejų ekspozicijos sudomins ir įtrauks tiek jauną tiek seną.

Kaunas – laikinoji Lietuvos sostinė, Lietuvos širdis, šiais ir kitais epitetais vadinamas miestas buvo ir yra svarbus šalies identitetui. Istoriškai svarbus miestas, vis dar yra šalies mokslo ir kultūros centras. Tad kviečiame pažinti ir pasigrožėti Nemuno ir Neries santakoje įsikūrusiu Kaunu.

Puslapis 1 iš 4