c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Kelionės po Lietuvą

Kaunas – laikinoji Lietuvos sostinė, Lietuvos širdis, šiais ir kitais epitetais vadinamas miestas buvo ir yra svarbus šalies identitetui. Istoriškai svarbus miestas, vis dar yra šalies mokslo ir kultūros centras. Tad kviečiame pažinti ir pasigrožėti Nemuno ir Neries santakoje įsikūrusiu Kaunu.

Kernavė - viena seniausių Lietuvos gyvenviečių, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai svarbus respublikinio lygio archeologinis objektas, alsuojantis senove ir savo piliakalnių įstabumu menentis šalies didybę. 

Dzūkija nuo seno garsėja amatais, o dzūkai kaip darbštūs ir svetingi žmonės. Keliausime į šį kraštą sužinoti apie jų švenčių tradicijas ir patys išmokti vieno arba  kito tradicinio amato, padėsiančio papuošti ir savo namus Kalėdoms.

Lietuvos šiaurės rytuose plyti nuostabaus grožio Rokiškio kraštas, senoji sėlių žemė, garsėjanti savo senąja architektūra bei gražiomis kultūrinėmis tradicijomis.

Lietuvos liaudies buities muziejus – ekspozicija po atviru dangumi, reprezentuojanti Lietuvos etnokultūrinius regionus - Aukštaitiją, Suvalkiją, Dzūkiją, Žemaitiją bei Mažąją Lietuvą. Čia susipažinsime su ilgaamžėmis tradicijomis ir kultūriniu paveldu.

Lietuvos liaudies buities muziejus – ekspozicija po atviru dangumi, reprezentuojanti Lietuvos etnokultūrinius regionus - Aukštaitiją, Suvalkiją, Dzūkiją, Žemaitiją bei Mažąją Lietuvą. Čia susipažinsime su ilgaamžėmis šventinėmis tradicijomis ir kultūriniu paveldu.

Lietuvos šiaurės rytuose plyti nuostabaus grožio Rokiškio kraštas, senoji sėlių žemė, garsėjanti savo senąja architektūra bei gražiomis kultūrinėmis tradicijomis. Todėl būtent čia kviečiame sužinoti daugiau apie Velykines tradicijas.