Kelionės išsimokėtinai

Kelionių lizingas - tai puiki proga planuoti atostogas iš anksto, joms netaupant. Tolimos, egzotiškos, poilsinės kelionės išsimokėtinai yra populiarios visame pasaulyje. Tai būdas, kuris leidžia keliauti kartu nesukeliant šoko Jūsų piniginei. Keliones lizingu įsigyti paprasta ir patogu, todėl šį mokėjimo būdą renkasi daugelis šiuolaikinių keliautojų. Geriausi kelionių pasiūlymai nelaukia, tad nelaukite ir Jūs!

Mokilizingas
UAB „EURA TRAVEL“ bendradarbiauja su UAB „Mokilizingas“, vartotojų finansavimo paslaugų pradininku Lietuvoje. „Mokilizingas“ – tai naujasis UAB „Snoro lizingas“ vardas. Bendrovės akcijas 2013 m. rugpjūčio mėn. 7 d. įsigijo Estijos bankas LHV ir jo partneris RAZFin, Rakauskų šeimos bei Zabolis Partners kontroliuojama investicinė bendrovė.

Lizingas (arba išperkamoji nuoma) — tai finansinė paslauga, kuri leidžia pirkėjui naudotis norima paslauga sumokėjus tik dalį jos vertės. Likusi suma sumokama lizingo bendrovei dalimis pagal nustatytą grafiką.

Pirkdami išsimokėtinai Jūs gaunate savo pirkinį iškart, o mokate už jį mažomis dalimis pagal pasirinktą mokėjimo grafiką.
Sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių, o ją sudaryti gali asmenys nuo 20 iki 70 metų amžius.

Kaip gauti paskolą?
Norėdami gauti paskolą iš "Mokilizingo" jūs turite būti nuo 26 iki 65 metų amžiaus. Tam, kad būtų įvertintas jūsų mokumas, bei pateiktas geriausias finansinis pasiūlymas, jūsų bus paprašyta pasirašyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo. Sužinoti ir pasirinkti jums tinkamiausias sąlygas bei gauti pinigus pavedimu galite internetu, telefonu, "Mokilizingas" atstovybėse.

Kokių dokumentų reikia norint kreiptis dėl vartojimo kredito arba lizingo?
Lizingo sutartį sudaryti galite pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: LR pasą ar asmens tapatybės kortelę, naujojo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą (išduotą nuo 2003-01-01) arba leidimą nuolat gyventi LR (gali būti su kitos šalies pilietybės įrašu) Statutiniai valstybės tarnautojai turi papildomai pateikti tarnybinį pažymėjimą, pensininkai, gaunantys pareigūnų ir karių, taip pat teisėjų valstybinę pensiją, turi papildomai pateikti pensininko pažymėjimą, ūkininkai turi papildomai pateikti ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.

Daugiau informacijos apie „Mokilizingas“ rasite čia.